צור קשר

אונסייט

אודות החברה:

חברת אונסייט הינה חברת יזמות וביצוע של פרוייקטים בתחום הבניה בסטנדרטים הגבוהים ביותר המוכרים קיום בשוק הבניה הן מבחינת יזמות, תכנון, ביצוע  וקידום של פרויקטים מורכבים,
חברת אונסייט הופכת בשבילך את הישן לחדש ומעלה את ערך הדירות בעשרות אחוזים. חברת אונסייט באמצעות פתרונות הבניה הקונסטרוקטיביים החדשניים שלה תוך הקפדה על כל הפרטים ללא פשרות ובעיצוב אדריכלי יוקרתי וחדשני מעלה את איכות החיים עד ליצירת חווית מגורים חדשה ואיכותית.
החברה הוקמה על מנת לענות על הביקוש ההולך וגובר בתחום הבנייה הפרטית ובעיקרם תוספות בנייה למבנים קיימים כגון: תוספת מרפסות לבניינים, ממ"דים, חיזוק מבנים (תמ"א 38), שיקום חזיתות ופרויקטים מורכבים בתחום פינוי ובינוי. חברת אונסייט דוגלת בביצוע של הפרויקטים תוך הקפדה יתרה על: 

• לתת ללקוח את התמורה המלאה לכספו במקצועיות ובמיומנות.
• תכנון אדריכלי וקונסטרוקטיבי מיוחד וקפדני.
• איכות חומרים מהמובילים בתחום.
• עמידה בלוחות הזמנים.
• בטיחות בעבודה לעוברי האורח והעובדים.
• ניקיון אזורי העבודה והקטנת המטרדים/ הפרעות ללקוח.


חברת אונסייט מבינה כי המבחן שלה הוא שביעות רצון הלקוחות.

 

פרופיל החברה:
חברת אונסייט  חברה קבלנית רשומה אשר הוקמה על ידי שותפות של מהנדס אזרחי ועו"ד מתחום הנדל"ן על מנת לתת ללקוח מענה ישיר וליווי אישי החל מייעוץ הנדסי ומשפטי לפני ההתקשרות בין הצדדים ועד להשלמת הפרויקט לשביעות רצון הצדדים.

הנהלת החברה:

אינג' אלברטו בטיקוף – מנכ"ל משותף ובעלים -
אחראי על יישום הפרויקטים, התחום ההנדסי וכן על כל מעטפת הבניה והביצוע בפועל, מהנדס אזרחי בעל ניסיון רב בתחום ההנדסה האזרחית, רישום בפנקס המהנדסים, הכשרה של התאחדות הקבלנים במניעת ליקויי בנייה, הכשרה של החברה למשק וכלכלה בפיקוח על הבנייה.
ניסיון רב בפרויקטים מורכבים כגון: תחנות כוח, גשרי פלדה, הקמת שכונות מגורים עבור משרד הבינוי והשיכון ועוד.

עו"ד רן חפץ – מנכ"ל משותף ובעלים –עורך דין בתחום הנדל"ן חבר בועדת התכנון והבניה בועדת התחדשות עירונית בלשכת עורכי הדין בישראל. אחראי תחום היזמות בחברה, קידום הפרויקטים, קשרי לקוחות, על התחום החוזי, משפטי והיתרים.


יתרונות החברה נמנים בידע הרחב והניסיון בתחום העיסוק המשרתים את הלקוחות.

Contact Us

Basini Ltd

Hachrash 8 Street
Ramat Hashron
Tel: +972-3-5479666
Mobile: +972-52-6933355
Fax: +972-3-5490094

E-mail: info@basini.co.il

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
© 2019 All Rights Reserved to Basini